Přeskočit menu


Dynamo AG

Tým hrající amatérskou ligu malého fotbalu PKFL

Novinky – archiv 05/06

23.9.05 | Ludmila B 4:5

Začátek sezóny se zdá být tvrdým oříškem pro pražské týmy hájící rudé barvy. Stejně jako Sparta skoupila největší hvězdy ligy a slepila je v nesourodý guláš, tak i Dynamo AG dorazilo na zahájení sezóny v nezvykle hojném počtu. Kvantitu se ovšem i přes občasnou snahu nepodařilo přetavit v kvalitu a bookmakery očekávaný masakr Ludmily B se zvrhl v hamletovsky drásající boj se sebou samým, a to včetně náležitě tragického konce.

Aby domácí borci ušetřili diváky nečekaných zvratů, tragicky sehráli pro jistotu i začátek, když Žabi neomylně zakončil akci Honzy Orla do vlastní sítě. Z půl metru nemohl minout – takové šance hráč jeho kalibru proměňuje s jistotou.

Po zbytek zápasu již rudá legie tahala za kratší konec kopačky. Odměnou za neúnavné dobývání soupeřovy brány byly s nedbalou elegancí spalované tutovky a čas od času inkasovaný gól – to když se ludmila jednou za uherský rok dostala za polovinu.

Milan Luhový se po zápase vyjádřil, že hře Dynama AG chyběla především lepší organizace obrany a souhra v útoku. Příčinu spatřuje v nadměrném množství individualit a radí zúžit do příštího zápasu kádr na menší, ale za to kompaktní a sehraný kolektiv. Fanouškům nezbývá než souhlasit a doufat, že i trenéři nahlédnou, co je Achillovou patou populární jedenáctky.

Góly: Atlet 2, Žabi 1, Jirka Marx 1

Vývoj skóre: 0:2, 1:2, 1:4, 3:4, 3:5, 4:5