Přeskočit menu


Dynamo AG

Tým hrající amatérskou ligu malého fotbalu PKFL

Novinky – archiv 04/05

11.6.05 | Stodůlky 7:3

Stodulkam slo v tomto zapase o sestup, neocekaval se tedy nikterak lehky zapas.

Celý text, je to dlouhý…

Góly: Petersson 3, Honza 'Trash' 1, Atlet 1, Kačí 1, Vlasta 1

Vývoj skóre: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:3

11.6.05 | Žižkovská sedma 3:1

Zapas zacal pohodovym tempem, s naznaky sanci na obou stranach. Vedeni se ujali borci z Zizkovske 7, kteri si vypracovali obstojnou akci a zblizka prekonali Spalika. Dynamo se postupne zlepsilo v utocne fazi, zacali vynikat zejmena oba "ondranalini" - Kaci a Atlet. Prvni gol Dynama padl po jejich spolupraci, kdyz proklickovavsi se Atlet nesobecky prihral Kacimu pred poloodkrytou branu - 1:1. Zbytek prvniho polocasu se odehral v pokojnem tempu, jako kdyby line nedelni rano vsechny nakazilo.

Po prestavce Dynamo neponechalo nic nahode a po krasne akci Atleta, ktery opet rozebral obranu hosti, skoroval Dalibor, zase do poloodkryte brany. Zapas postupne vrcholil, dostalo se i na tradicni zakopavani mice do Vltavy. Borci Dynama vsak nepripustili eventuelni drama. Hlavne Zabi si to vzal k srdci a tak cca ctvrt hodky pred koncem naprahl z dalky levackou a, tak jak to umi jen on, nekompromisne umistil mic do vzdalenejsiho ruzku brany hosti.

Góly: Kačí 1, Dalibor 1, Žabi 1

Vývoj skóre: 0:1, 3:1

1.6.05 | Chodov 5:2

Z Dynama se stalo fotbalové kamikaze. Jeden za druhým obětovávají hráči svoje zdraví, zatímco ostatní se s o tom větší vervou vrhají na bezradné soupeře. Tentokrát položil na oltář svoji velkou nohu Žabi a velká byla i porážka Chodova, toho času druhého týmu tabulky, kteroužto pozici nám poslušně odevzdal se závěrečným hvizdem.

Geniálním tahem bylo doplnění týmu z juniorky. Nadějný koncový útočník Honza ukázal hvězdám Chodova, jak vypadá vrozený střelecký instinkt a hattrickem si získal respekt celé prvoligové komunity. Nemenší uznání zaslouží i Dalibor, který krátkým a přesným švihem do šibenice otevřel svůj střelecký účet v našem týmu. Svou normu naplnil i kanonýr Petr, jehož exhibiční zakončení vytrčeným rozkrokem si jednoho dne jistě najde své místo ve fotbalových učebnicích. Zapomenut bude jedině Atlet, jemuž zůstalo vlnění síťky zapovězeno a o jeho skvělé obranné práci se ve statistikách nedočtete.

Jen jeden zápas zbývá do konce sezóny a zlatem zdobená Valhalla již čeká s otevřenou náručí na udatné čutálisty Dynama AG, aby mohli užít zaslouženého odpočinku a v klidu si vychutnávat nezměrnou slávu, kterou si v posledních zápasech vysloužili.

Góly: Honza 'Trash' 3, Dalibor 1, Petersson 1

Vývoj skóre: 1:0, 1:2, 5:2

26.5.05 | Lhotka 5:4

Jako dobře uležené víno vytáhlo Dynamo ze svého hráčského archivu dvě spící ofenzivní hvězdy, které nezůstaly své pověsti nic dlužny a rozhodly zápas proti neohroženému lídru tabulky. Ondra Hodálik nastoupil teprve podruhé v sezóně a dvěma góly položil základ vítězství, jež rozhodující trefou završil nemocemi sužovaný kapitán Péťa.

Zápas měl vysoké tempo, zdrcující nasazení i lahodné fotbalové okamžiky. Síla Lhotky byla znát a obrana Dynama musela neustále pracovat na plné obrátky. Když ve druhé půli soupeř během krátké doby vyrovnal, v publiku by se krve nedořezal, v tu chvíli ale na sebe vzal jako správný kapitán zodpovědnost Péťa a vítězným gólem dokonal senzaci.

Góly: Atlet 2, Ondra Hodálik 2, Péťa 1

Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:4, 5:4

26.5.05 | Mordor 3:4

Marná byla důkladná předzápasová taktická příprava kouče Hřebíka. Každý hráč znal přesně své místo v citlivě nastaveném soukolí, každý poctivě vyplňoval svůj prostor, nic nebylo ponecháno náhodě. Ještě před půlí sklízeli naši reci sladké ovoce v podobě zaslouženého vedení 3:1.

Ale běda, stalo se co se stát nemělo. Jeden z pěšáků na šachovnici velmistra Hřebíka se ukázal býti z laciného materiálu a jeho tělesná schránka vypověděla poslušnost v nejméně vhodný okamžik. Za doprovodu hrůzných zvukových efektů se skácel k zemi a nechal svůj tým na holičkách. Jako když do motoru ferrari hodíte zrnko písku, soukolí Dynama se zadrhlo a disciplínu vystřídal chaos. Ostudných chyb v obraně Mordor bez váhání využil a impotentní ofenzíva jen zpečetila prohru 3:4.

Góly: Atlet 3

Vývoj skóre: 0:1, 3:1, 3:4

1.5.05 | Černošice 1:4

Báječná jízda na ledu, tedy v tomto případě pískem bohatě sypaném radotínském hřišti, tak by se dal vystihnout dojem ze zápasu. Jako v černobílé grotesce jezdili borci Dynama po zrádné ploše, padali jeden přes druhého a jen bezmocně sledovali, jak se kolem nich prohánějí terénu uvyklí domácí hráči.

I v neregulérních podmínkách si dokázali vypracovat řadu lákavých gólových příležitostí, až na jeden případ je však zcela regulérně zazdili.

Góly: Atlet 1

Vývoj skóre: 0:4, 1:4

23.4.05

Změna je život a krásné ženy pozvedají bojovou morálku. Proto si nyní můžete přepnou tyto stránky do dráždivého sexy vzhledu.

17.4.05 | Dynamo 8 2:1

Zahazování bezpočtu šancí v minulém zápase se hráčům Dynama AG asi zdálo jako dobrá zábava, a tak v ní s chutí pokračovali i tentokrát. Lehkovážné rouhání proti fotbalovému bohu ukončil až kapitán Adam a, ač nerad, Atlet, jemuž nezištně nahrál gólman soupeře.

Novináři spekulují, že viníkem nízké produktivity je trenér týmu, který do každého zápasu posílá z poloviny jinou sestavu. Vedení je však spokojeno s bodým ziskem, a tak zůstává pozice kouče neotřesitelná.

Statistickou lahůdkou je dosavadních 18 gólů Atleta z 36 celého týmu. Ano, počítáte správně, 1 Atlet = všichni ostatní borci dohromady. Nezaostává ostatně ani v tabulce střelců 1. PKFL, respektive zatím ji s přehledem vede.

Góly: Adam 1, Atlet 1

Vývoj skóre: 0:1, 2:1

17.4.05 | Ludmila A 1:1

Stejně jako loni na jaře, i tentokrát jsme starší pány z Ludmily A šetřili a rozešli se s nimi smírně 1:1. A nebyl to jednoduchý úkol, naše útočné hroty procházely jejich obranou jako torpéda, a mnohdy měly co dělat, aby neuváženě neskórovaly. Klobouk dolů před Atletem, který musel třikrát zapřít své střelecké instinkty a z 5 metrů netrefit opuštěnou bránu.

Góly: Atlet 1

Vývoj skóre: 1:0, 1:1

6.4.05 | Ludmila B 4:3

Jarní nerozehranost nás málem stála body. Šest obránců na soupisce nedokázalo dopředu nic kloudného vymyslet a tak všechno zůstalo na jediném, zato tuplovaném hrotu Atletovi. No co, když nás do té první ligy dostal, tak ať se teď snaží :-)

Góly: Atlet 4

Vývoj skóre: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3

25.11.04 | Stodůlky 10:7

Důležitý zápas, díky němuž se budeme celou zimu vyhřívat na 4. místě ligové tabulky.

Hráči Stodůlek doplatili na typicky přepálený začátek. Jako nějací nezkušení amatéři nám nasázeli hned zkraje 4 fíky a dál útočili a útočili. Jejich taktiku jsme měli dokonale přečtenou, a proto jsme klidně nasadili Atleta do hry až za tohoto zdánlivě rozhodnutého stavu. Na jejich intenzivní ofenzívu jsme zareagovali totální útočnou smrští a s pevným odhodláním je přestřílet jsme začali pomalu dotahovat gólové manko.

Ze zběsilé hry nahoru dolů ve druhém poločase by asi Jarda Hřebík dostal kopřivku, nám se ale i přes plno zahozených šancí podařilo zápas otočit. Pomohla nám k tomu i hyperbolicky stoupající nervozita Stodůlek, která vyústila v červenou kartu po dechberoucí volejbalové vložce jednoho z jejich borců.

Ať si kdo chce co chce říká, budoucnost fotbalu patří ofenzivě. Jsme připraveni!

Góly: Adam 3, Žabi 2, Atlet 2, Péťa 1, Lukáš 1, Honza Orel 1

Vývoj skóre: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6, atakdále… 10:7

25.11.04 | Chodov 4:5

V dramatickém utkání s Chodovem se po našich spálených šancích ujal soupeř, když Aka beze zbytku využil příležitost a prostřelil Lukáše. My jsme nejdříve vyrovnali Ondřejem Hodálikem, a trefou Atleta do růžku branky jsme se dostali do vedení. Toť byl i poločas.

Druhá půle začla stejně vlažně jako ta první a my dovolili Akovi ještě jeden gól, když se prosadil hlavičkou po autovém vhazování. Pak se ale dostal do brejku Atlet a nekompromisní střelou k tyči nám vrátil vedení. Radost pohledět.

To už ale začal za Chodov úřadovat Jiřin, který nejprve srovnal na 3:3, a když mu pak kapitán Dynama nabil před brankou, dostal Chodov do vedení.

Po 5 minutách Petr svou chybu odčinil a po střílené nahrávce Ondřeje H. před Pimem nezaváhal. Ovšem co se v závěru nestalo: Při akci Chodova byla nastřelena Žabiho ruka, míč se pak odrazil k protihráči a ten skóroval. Soupeři už se radovali, jenže rozhodčí předtím pískl ruku, takže Dynamo přestalo hrát. Rozhodčí to za nějakou dobu sešrotoval a že prý gól neplatí a že se bude kopat penalta. Marné byly pokusy Žabiho přesvědčit rozhodčího, že stál před vápnem. Penaltu tak v klidu (4 metrové brány..) proměnil Stopa a Chodov se mohl radovat z výhry 5:4. Remíza by tomu však slušela víc.

Góly: Atlet 2, Péťa 1, Ondra Hodálik 1

Vývoj skóre: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4

8.11.04 | Lhotka 3:2

Dětský ostrov. Ano, právě tam se načlo dlouho očekávané utkání proti vysoce favorizovanému, mezinárodnímu mančaftu - Lhotce.

Celý text, je to dlouhý…

Góly: Péťa 2, Atlet 1

Vývoj skóre: 0:1, 3:1, 3:2

31.10.04 | Mordor 1:1

Bod ze hřiště soupeře, ale přesto spíš ztráta. Až od Atleta ostatní okoukají jak dávat góly, tak nám bude hej.

Gól: Atlet 1

Vývoj skóre: 1:0, 1:1

26.10.04

Veřejná pochvala pro ŽabihoŽabi

Ač zaměnil sobotní termín za nedělní a už už to vypadalo, že budeme muset odehrát zápas proti Černošicím ve 4, neváhal, přivolal si taxi a hnal milého pana taxikáře po jižní spojce neustále v levém pruhu a kde nebylo zbytí i přes benzínové pumpy! Za to vše neváhal zaplatit sumu s trojkou a dvěma 0. To vše, aby si mohl kopnout za Dynamo AG!!! Nakonec z toho tak byla jen akademická 15... Zápas jsme pak sice prohráli (hlavně ve 2.poločase), ale tento přístup a nadšení pro tým nechť je všem fotbalistům inspirací.

Žabimu třikrát Hurááá!!!

26.10.04 | Černošice 2:5

Slabá účast, slabý výsledek. Žádná velká věda.

Góly: Petr 1, Atlet 1

26.10.04 | Žižkovská sedma 1:0

Každý jednou začínal. Na nováčkovskou nezkušenost tentokrát doplatil náš soupeř, který i přes řadu šancí nedokázal překonat skvělého Zdeňka v bráně.

Jeho žižkovksý protějšek naopak zřejmě viděl tu bílou kulatou věc prvně v životě a nestačil se divit, jak neposedně mu vyklouzává z rukavic. Divil se dlouho, a divil by se možná dodnes, kdyby nezasáhl Atlet a neuklidil neposlušný míč do sítě.

Gól: Atlet 1

Vývoj skóre: 1:0

26.10.04 | Dynamo 8 3:3

Povinné vítězství? Zapomeňte. Nebýt Atleta, ani ten bodík bychom neměli.

Góly: Atlet 3

Vývoj skóre: 0:2, 3:2, 3:3

7.10.04

Pár dalších fotek z Byrokrat cupu.

6.10.04 | Ludmila A 2:4

Góly: Adam 1, Atlet 1

Vývoj skóre: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4

6.10.04 | Ludmila B 3:1

Góly: Petr 2, Lukáš 1

Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 3:1