Přeskočit menu


Dynamo AG

Tým hrající amatérskou ligu malého fotbalu PKFL

Novinky – archiv 03/04

2.9.04

Konečně tu máme prvních pár fotek.

8.6.04 | Dynamo 8 3:4

Sláva a úspěchy dokáží zkazit i ty nejryzejší povahy. Po báječných výsledcích v před- a po-zimním období si některé hvězdy týmu řekly, že zápasy se vyhrávají úplně samy, a zredukovaly svojí docházku do statisticky zanedbatelných čísel.

V sestavě 4+1 jsme se marně snažili pokrýt rozsáhlou plochu kobyliského hřiště a i přes tlak a šance jsme podlehli Dynamu 8 4:3. Může nás jen těšit, že naši soupeři se díky tomu zachránili v premiérové sezóně v první lize. Gratulujeme!

Góly: Lukáš 1, hráči soupeře 2

Vývoj skóre: hlava děravá kapitánova zapomněla…

4.6.04 | Mordor 1:8

Trošku krize, co dodat…

Gól: Toša

Vývoj skóre: 0:3, 1:3, 1:8

25.5.04 | Ludmila B 2:4

Tentokrát jsme si s chutí zavzpomínali na staré dobré časy ve druhé lize. S posledním výkonem bychom si tam užívali pohodu v klidném středu tabulky a přetahovali se s Lemro týmem o titul nejchaotičtěji hrajícího družstva.

Naší zmatenou a nevýraznou hrou jsme darovali Ludmile snadné vítězství a bohužel dočasně příšli o vysněnou bramborovou medaili.

Góly: Atlet 2

Vývoj skóre: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4

18.5.04

Pozor: další změna, nedělní zápas s Ludmilou B se posouvá na 15:30. Místo se nemění, hraje se u nás doma na ostrově.

17.5.04 | Sion 3:1

Nekalé spekulace s termínem zápasu se ukázaly být nejúčinnější taktikou, jakou proti nám Sion dokázal vymyslet. Přímo ďábelskou shodou nepříznivých okolností vypadávalo z naší sestavy jedno hvězdné jméno za druhým, až jsme se nakonec horko těžko sešli 4 obránci a 1 útočník. Jako kapitán a nejstatečnější muž týmu jsem neváhal a zaujal post nejzodpovědnější – mezi tyčemi naší brány.

Byla radost sledovat, jak generál Atlet zkušeně diriguje neprostupnou obranu a jako šachové figurky posunuje po hřišti obětavé běhavce Kačího, Kubátora a Žabiho. Sám pak několikrát zapnul forsáž a rychlostí raketoplánu utekl soupeřovým obráncům. Dvakrát z toho dal gól a jednou na něj přihrál Kubátorovi, několik dalších nájezdů pak skromně nevyužil.

Góly: Atlet 2, Kubátor 1

Vývoj skóre: 3:0, 3:1

7.5.04

Pozor: zápas se Sionem z neděle 9. 5. se odkládá přesně o týden na 16. 5. Soupeřům je sledování hokeje milejší, než aktivní fotbalová zábava. A nebo se nás bojí…?

5.5.04 | Stodůlky 6:4

Senzační a dramatický souboj o čtvrté místo se Stodůlkami se stal dokonalou odvetou za podzimné střetnutí. Stejně jako jsme my tehdy na jejich hřišti vyhráli poločas o dva góly, tak oni tentokrát vedli u nás. A stejně jako oni na podzim, i my jsme se dokázali vzchopit a díky změně taktiky jsme zápas otočili. Jediný gól, kterého po poločase soupeři dosáhli, pohříchu dopravila do sítě kopačka domácího kapitána.

Veškerou slávu si pro sebe opět uzmul Atlet, který nasbíral 5 kanadských bodů a trochu sobecky zastínil své spoluhráče. Ale kvůli dosažení báječného 4. místa se snad jedna hvězda v týmu dá snést.

Na našem hřišti se zjevně velmi líbilo hostujícím hráčům, kteří neustále kopali míč přes plot co nejdále do řeky a odmítali pro něj dojít, jen aby si skvělé hrací plochy mohli užívat co nejdéle. Jsme za to velmi rádi a lichotí nám to :-)

Góly: Atlet 4, Tóša 1, Adam 1

Vývoj skóre: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3, 4:4, 6:4

26.4.04 | Ludmila A 1:1

V minimalistické sestavě 5 + 1 + jeden marod na střídačce jsme se nezalekli kobyliského hřiště s rozměry Nou Campu a ukázali, že z bezedných fondů Atletovy tvrdé zimní přípravy a skvělé fyzičky může čerpat síly celý tým.

Sám blonďatý přízrak byl u všeho podstatného. Hned zkraje první půle ještě z pozice obránce dělovým projektilem přišpendlil gólmana Ludmily A do jeho kamrlíku a zařídil vedení 1:0. Pak se ale přimotal k jediné kloudné šanci Ludmily za celý zápas, nepokryl útočníka a bylo z toho vyrovnání. Zklamán vrtošivým údělem fotbalového obránce předal žezlo šéfa defenzivy Tóšovi a odešel zkusit štestí do útoku. Svou rychlostí zle provětrával trenýrky zadákům soupeře, orgastické vyvrcholení v podobě rozvlněné síťky se již ale bohužel nedostavilo.

Gól: Atlet

Vývoj skóre: 1:0, 1:1

18.4.04 | Lhotka 1:6

Zkušení betonáři ze Lhotky přijali pozvání na naše domácí hřište a ochotně nám přijeli předvést, jak praktikovat catenaccio v malém fotbale. Naše nesmělé přihrávky a slabé střely neměly naději na úspěch.

Ale prohrami se človék, respektive tým učí, a čím víc prohraje, tím víc se logicky naučí. Po dnešku z nás tedy jsou o třídu lepší fotbalisti, snad to bude příště proti Ludmile vidět...

Gól: Tóša

Vývoj skóre: 0:4, 1:4, 1:6

29.3.04 | Chodov 0:1

V zápase proti lídru 1. ligy nám scházel nejlepší střelec a blonďatý talisman týmu Atlet, který dal nepochopitelně přednost mrzkým dvaceti minutám v o dvě úrovně nižší soutěži za jakýsi Střížkov, či co.

V oldschoolové sestavě se dvěma borci z bývale druholigové party jsme statečně odolávali nájezdům hvězdných útočníků Chodova a dokonce jsme si sami vypracovali několik vyložených příležitostí. Až 10 minut před koncem soupeř paradoxně z brejku skóroval, nutno říct, že zaslouženě.

Prešovský beton nám očividně nesvědčí, příště raději opět vsadíme na totální ofenzivu.

Góly: příště...

Vývoj skóre: 0:1

21.3.04 | Dynamo 8 5:1

V derby dvou Dynam a nováčků v první lize jsme na domácím hřišti nepřipustili pochybnosti a porazili Dynamo 8 5:1. Ani jsme nepotřebovali sřídat a dokonce jsme si dovolili luxus několika nastřelených tyček a mnoha neproměněných tutovek.

Góly: Adam 2, Ondra Hodálik 2, Atlet 1

Vývoj skóre: 3:0, 3:1, 5:1

21.3.04

Zápis o utkání ke stažení zde: zápis.doc.

13.3.04 | Mordor 4:2

Dobře my! Do jarní části sezóny jsme vtrhli jak draci. Z temných bran Mordoru jsme si odvezli 3 roztomilé bodíky za výhru 4:2. V hladce probíhajícím zápase jsme až v závěru za jasného stavu 4:0 dovolili soupeři kosmeticky upravit výsledek.

Góly: Ondra Hodálik, Shabu, Adam, Atlet

Vývoj skóre: 4:0, 4:2

23.1.04

A už je to tady. Kdo má radši (o hodně) víc barviček, může si vybrat svůj styl. Stačí na stránce změnit vzhled kliknout na ten pravý a je to.

20.1.04

Trošku jsem předělal naše stránky. Jsou teď víc podle mého gusta — jednoduché a přehledné. Původně jsem chtěl jen upravit starou verzi, ale ve svých webdesignerských plenkách jsem v nich kdysi natropil tolik chyb, že jsem radši začal hezky od píky. Brzy udělám i alternativní vzhled, který bude trochu víc "pro oko" — barvičky atd.

Komentáře prosím do guestbooku.